Złomex z Krakowa to najlepszy skup złomu

Złomex z Krakowa to najlepszy skup złomu

Złomex to firma zajmująca się profesjonalnym skupem złomu w Krakowie. Niemal każdy z nas znajdzie w domu, garażu czy komórce lokatorskiej przedmioty, które można sprzedać w skupie złomu i na tym zarobić. Dlaczego warto sprzedać złom właśnie w firmie Złomex? Wyjaśniamy poniżej.

Zlomex.pl – skup złomu w Krakowie

Złomex to firma zajmująca się skupem złomu, jak i metali takich jak: aluminium, miedź, nikiel. Firma oferuje także różne atrakcyjne usługi, np. rozbiórkę samochodu na części.

Złomex zajmuje się ponadto usługą utylizacji opon. Jest to duży krok, by ograniczyć emisję dwutlenku węgla. Firma prowadzi skup samochodów i części samochodowych.

A, B, C złomu

Codziennie przez firmę przechodzi około 1000 ton złomu, wskazuje to na pełny profesjonalizm. Firma zapewnia rozładowanie dowolnego samochodu ze złomem w ciągu niespełna piętnastu minut. Złomex gwarantuje najlepsze ceny w całym rejonie funkcjonowania zakładów. Należy zwrócić uwagę na to, że głównie od rodzaju materiału zależy cena. Najdroższy jest nikiel, cyna oraz miedź.

Cena zależy także od czystości złomu oraz możliwości ponownego wykorzystania. Większość wytworzonego złomu powinna zostać użyta więcej niż raz, dzięki temu chronimy środowisko przed zanieczyszczeniami.

Dlaczego warto sprzedać w skupie Złomex?

Firma Złomex została założona w 1992 roku, więc ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w swoim fachu. Przed założeniem firmy, pracownicy oraz założyciele jej pracowali i nabywali doświadczenie w Wydziale Przerobu Złomu Huty im. T. Sendzimira. Spółka od 1992 roku przerobiła ponad dziesięć milionów ton złomu.

W firmie Złomex pracują specjaliści, którzy wykorzystują nabyte doświadczenie by jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Ciężko znaleźć lepszą firmę z takim doświadczeniem, jak i profesjonalizmem. Atrakcyjne ceny w porównaniu do konkurencji oraz bardzo dobra dostępność w ciągu tygodnia (od poniedziałku do piątku 7-20, a w soboty 7-12) sprawia, że Złomex to najlepszy wybór. Więcej informacji na stronie Zlomex.pl – skup złomu w Krakowie.