Morpheus 8 pro – do czego służy?

Morpheus 8 pro – do czego służy?

W Internecie znaleźć można nowoczesne urządzenia do zabiegów medycyny estetycznej, które stają się coraz bardziej popularne, nie tylko wśród kobiet. Jednym z nich jest Morpheus 8 pro, maszyna do radiofrekwencji mikroigłowej, której głównym celem jest odmłodzenie, a także głęboka przebudowa skóry.

Na czym polega zabieg przy użyciu Morpheus 8 pro?

Zabieg, do którego wykorzystuje się nowoczesne urządzenie Morpheus 8 pro, polega na wykonywaniu mikronakłuć skóry. Wykorzystuje się do tego izolowane igły, które emitują fale radiowe. W rezultacie następuje lifting i odmłodzenie skóry twarzy, poprawia się też elastyczność skóry ciała, a blizny i rozstępy znikają całkowicie albo są znacznie zredukowane. Na stan skóry pozytywnie wpływa sam proces mikronakłuć, a także fale radiowe, które emitują igiełki. Pobudzają one fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, a ten stary do skurczów, dzięki którym utrzymuje się efekt napięcia skóry oraz kolagenogenezę. Pod adresem https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ znaleźć można więcej informacji o budowie i działaniu tego urządzenia.

Przebieg zabiegu odnowy skóry przy użyciu Morpheus 8 pro

Zabieg odnowy skóry przy użyciu tego nowoczesnego urządzenia zacząć trzeba od konsultacji ze specjalistą i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań. Będą to ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe, żylaki, choroby autoimmunologiczne. Następnie następuje znieczulenie skóry, dla komfortu pacjenta skóra smarowana jest specjalnym kremem. Następnie przystawia się do skóry aplikator z mikroigiełkami i wykonuje nakłucia. Ich głębokość jest przez cały czas trwania zabiegu kontrolowana i dopasowywana do konkretnego obszaru skóry.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Skóra może być lekko zaczerwieniona, ale po kilku dniach efekt ten mija. Należy ją intensywnie nawilżać, przez dobę nie wykonywać makijażu, a przez tydzień unikać sauny. Nie powinno się również stosować innych metod złuszczania w trakcie rekonwalescencji. Unikać należy słońca i solarium.Zabiegi z wykorzystaniem Morpheus 8 pro wskazane są dla każdej osoby, która ma wiotką skórę twarzy i ciała, opadający owal twarzy, zmarszczki i bruzdy, przebarwienia, blizny, w tym także te po trądziku, rozstępy lub luźną skórę ciała, np. po odchudzaniu.Skuteczność, a także całkowite bezpieczeństwo zabiegu zapewniają tylko oryginalne urządzenia, od sprawdzonego producenta. Znaleźć je można na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/