Czemu warto korzystać z kriolipolizy?

Czemu warto korzystać z kriolipolizy?

Obecnie zarówno kobiety, jak i mężczyźni korzystają z różnych zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki temu można poprawić bezboleśnie swój wygląd. Dobrze jest zatem poznać zalety kriolipolizy, przez co da się odtłuścić różne obszary ciała.

Czym jest kriolipoliza?

Jest to bezinwazyjny zabieg, który polega na tym, że w wybranym obszarze są zamrażane komórki tłuszczowe. Komórki te obumierają i po pewnym czasie są wydalane z organizmu. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny, przez co nie trzeba brać żadnego znieczulenia. Kriolipoliza nie powinna być wykonywana w przypadku kobiet w ciąży i kobiet, które mają miesiączkę, czy też karmią piersią.

Kto może wykonać zabieg kriolipolizy?

Zabieg ten jest wykonywany przez lekarza specjalistę lub przez kosmetologa. Warto zatem wybrać taką klinikę, w której można wybrać doświadczonych pracowników. Dlatego też między innymi świetnym wyborem jest klinika SAY WOW. Dodatkową zaletą jest to, że można się umówić przez stronę internetową https://saywowclinic.pl/coolsculpting/.

Ile trwa zabieg?

Kriolipoliza trwa od trzydziestu do siedemdziesięciu pięciu minut. To jak długo będzie przebiegał zabieg, zależy od tego, jaki obszar ciała się wybierze. Warto też wspomnieć, że w trakcie kriolipolizy można się bez problemu zrelaksować i odpocząć. Na pierwszą wizytę dobrze jest wybrać zabieg, który trwa mniej więcej trzydzieści minut, dzięki czemu ciało będzie mogło się swobodnie przyzwyczaić do zmian w temperaturze.

Ile razy trzeba powtarzać zabieg?

Warto pamiętać, że regularne powtarzanie zabiegu daje niesamowite efekty, także dobrze jest wykonać kriolipolizę przynajmniej trzy razy w ciągu roku. Ważne jest także to, że pierwsze efekty po wykonanym zabiegu są już widoczne po trzech tygodniach.

Dobrze jest pamiętać, by na konsultacji przed wykonaniem kriolipolizy zgłosić wszelkie przebyte choroby, dzięki czemu specjaliści, którzy będą przeprowadzać badanie, będą mogli w razie potrzeby odpowiednio reagować. Zaleca się od razu umówić termin na przynajmniej trzy zabiegi, przez co będzie zachowana regularność i ciało będzie się szybko zmieniać.