Zapach domu

sklep.voigt.pl 7.jpg

W mieszkaniu można wyczuć różne zapachy. Nie zawsze są one przyjemne i dlatego chętnie inwestujemy w różnego rodzaju odświeżacze. Chcemy, żeby w mieszkaniu ładnie pachniało.

W jaki odświeżacz zainwestować?

Ogromny wybór na rynku sprawia, że czasami nie wiemy na jaki odświeżacz się zdecydować. Możemy kupić świece, patyczki zapachowe, dyfuzory czy lampy katalityczne. Dostępna jest również lawenda suszona i wiele osób uważa, że właśnie to jest najbardziej trwały zapach do domu. Nie każdy jednak lubi lawendę.

Tak naprawdę nie ma większego znaczenia to w jakie urządzenie zainwestujemy. Najważniejszy jest wybór odpowiedniego olejku eterycznego. Trwały zapach do domu nie musi nas kosztować wiele pieniędzy. Czasami wystarczy dobrej jakości olejek eteryczny.

Lampy katalityczne

Od pewnego czasu dużą popularnością cieszą się lampy katalityczne, które skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu. Można powiedzieć, że to właśnie lampy katalityczne pozwolą nam uzyskać trwały zapach do domu, więc nic dziwnego, że coraz chętniej w nie inwestujemy. Dużą zaletą takich lamp jest także ich wygląd i trwałość. Kosztują one więcej niż najtańsze odświeżacze powietrza, ale z całą pewnością będą nam służyć przez długi czas. Z tego urządzenia będziemy korzystać długo. Wystarczy jedynie pamiętać o kupowaniu olejków eterycznych o zapachu, który nam najbardziej odpowiada.

Naturalne i trwałe zapachy do domu

Naturalne odświeżacze powietrza są skuteczne i jeżeli wiemy w jaki sposób je wykonać, to tak naprawdę możemy samodzielnie wykonać dobrej jakości odświeżacz. Jednak trzeba tutaj wspomnieć o tym, że zapach nie będzie trwały. Lepiej zainwestować chociażby w zwykły dyfuzor lub patyczki zapachowe i różnego rodzaju olejki eteryczne. Pamiętajmy, że nasz nos przyzwyczaja się do zapachu, więc zalecane jest to, żeby co pewien czas zmieniać olejek eteryczny. Zapachy można dostosować też do naszych potrzeb. Jeśli chcemy się zrelaksować postawmy na lawendę, a jeżeli chcemy pobudzić nasz umysł, to lepsze będą zapachy cytrusowe.