Przeszczep brody, czyli jak zatroszczyć się o piękny zarost

Przeszczep brody, czyli jak zatroszczyć się o piękny zarost

Przeszczep brody przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy pragną, by ich broda wyglądała idealnie. Dzięki zabiegowi można wyglądać elegancko, modnie i cieszyć się zarostem, który będzie prawdziwą ozdobą twarzy. Co trzeba wiedzieć przed zabiegiem?

Dlaczego przeszczep brody jest dobrym pomysłem?

W XXI wieku wygląd jest bardzo ważny. Osoby atrakcyjne są postrzegane jako te, które potrafią odnieść sukces. Są godne zaufania i sprawdzą się w wielu aspektach życia. Co ma jednak zrobić mężczyzna, który nie ma zarostu pozwalającego na zapuszczenie eleganckiej i modnej brody?

Przeszczep brody jest zabiegiem medycyny estetycznej, który przeznaczony jest właśnie dla takich mężczyzn. Jest to sposób na zagęszczenie, a także wymodelowanie linii brody. Dzięki przeszczepowi broda będzie wyglądała dokładnie tak, jak powinna.

Warto również pamiętać, że przeszczep brody to ratunek dla tych mężczyzn, którzy cierpią na plackowate łysienie. Przeszczepione włosy na brodzie uzupełnią ubytki.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przeszczep brody jest zabiegiem, którego długość jest uzależniona od ilości przeszczepianych graftów. W momencie, gdy przeszczep jest duży, zabieg może trwać nawet kilka godzin.

Warto pamiętać, że do zabiegu przeszczepu brody należy się odpowiednio przygotować. Ważne jest, by już tydzień przed zabiegiem pacjent zrezygnował z picia napojów alkoholowych, energetyków czy kawy lub innych napojów, w skład których wchodzi kofeina.

Nie należy również używać leków, w skład których wchodzi aspiryna lub leki przeciwzapalne. Należy również pamiętać, że przyjmowanie niektórych suplementów zaburza krzepnięcie krwi. Należy unikać tych, w składzie których jest żeń-szeń czy imbir.

Kolejnym, bardzo ważnym, krokiem jest wykonanie badań zleconych przez lekarza. Morfologia oraz badania na obecność wirusów są konieczne.

Po zabiegu przeszczepu brody również należy o nią zadbać. Należy unikać wysiłku fizycznego oraz opalania. Nie można również w pierwszych dniach po zabiegu brać gorących kąpieli ani używać mocnych kosmetyków na bazie alkoholu. Wystarczy przemywać brodę solą fizjologiczną.