Zakup urządzenia Jet Peel Pro

Zakup urządzenia Jet Peel Pro

Obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów na twarz jest Jet Peel Pro. Warto wiedzieć, że jest to opatentowana metoda oczyszczania skóry, która korzysta z małych strumieni poruszających się z prędkością dźwięku.

Jak działa Jet Peel Pro?

Należy podkreślić, że zabieg jest stosowany nie tylko w celu leczenia blizn, ale również wyprysków oraz plam pigmentacyjnych. Trafnie wskazuje się, że Jet Peel jest nieinwazyjny i łagodny dla skóry. Strumień aerozolu delikatnie usuwa górną warstwę skóry. Odbywa się to bez wnikania w głąb skóry i bez bólu. Ta metoda sprawia, że stale zaopatrywany w tlen jest naskórek. Skórę trzeba dokładnie oczyścić przed zabiegiem z sebum i zanieczyszczeń. Później wykonuje się drenaż limfatyczny górnej warstwy skóry, żeby usunąć szkodliwe substancje.

Oczyszczenie skóry

Peeling przeprowadza się dopiero po dokładnym oczyszczeniu skóry. Wykorzystuje się w tym celu strumienie przenikające z ponaddźwiękową prędkością. Odpowiednie kwasy można zastosować także w przypadku silnego rogowacenia skóry lub dużej ilości zanieczyszczeń. Warto dodać, że do nakładania serum też można używać aplikatora strumieniowego. Wszystkie substancje kosmetyczne muszą być dostosowane do danego rodzaju skóry i jej potrzeb. Mogą to być przeciwutleniacze, kwas hialuronowy oraz witaminy.

Efekty zabiegu

Maska dostosowana do rodzaju skóry jest aplikowana w ostatnim kroku. Taka maska pomaga nawilżyć chłonną już skórę. Można śmiało powiedzieć, że Jet Peel Pro poprawia cerę, a efekty widać już po pierwszym zabiegu. Skóra wygląda na bardziej witalną, gładszą i świeższą. Jet Peel minimalizuje także drobne zmarszczki, czyli działa przeciwstarzeniowo. Zabieg jest polecany przy każdym stanie skóry i dla osób w każdym wieku. Używanie bardziej intensywnych peelingów zaleca się do korygowania blizn i leczenia chorej skóry. Przez pierwsze kilka dni po zabiegu lepiej unikać słońca. Jednak nie trzeba rezygnować ze sportu, więc możesz spokojnie chodzić na siłownię. Produkty z filtrem przeciwsłonecznym zalecane są dla optymalnej pielęgnacji leczonej skóry.