Sprzedaż miedzi na skupie

Sprzedaż miedzi na skupie

W ostatnim roku cena miedzi na giełdach metali wzrosła o kilka procent. Jeszcze większe zawirowania na rynku przyniosły kolejne miesiące, dlatego można przewidywać, że przez cały rok popyt na miedź będzie wysoki. W celu zarobienia pieniędzy zobacz Skup miedzi – sprawdź na zlomex.pl.

Ceny miedzi na skupie

Obecnie za kilogram miedzi możemy dostać nawet 35 zł. Warto dodać, że wysoką cenę miedzi oferuje praktycznie każdy skup złomu, ponieważ złom ten jest potrzebny w każdym kraju, dlatego jest łatwy do sprzedania. Ogromną szansę na sowity zarobek daje Ci rosnące zapotrzebowanie na ten surowiec. Każda osoba, która ma zapasy miedzi może ją sprzedać za gotówkę na skupie. Najlepiej sprawdzić oferty kilku skupów internetowych i porównać stawki. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie firmy aktualizują cennik na bieżąco. Zarobek w wysokości kilkuset złotych może przynieść Ci nawet kilka kilogramów miedzi.

Z czego brać miedź?

Miedź możesz odzyskać z niepotrzebnych kabli i urządzeń elektronicznych. Dobrym sposobem na uporządkowanie terenu posesji jest oddanie złomu do punktu skupu. W ten sposób można odzyskać także część kapitału, który w przeszłości włożyło się w dany sprzęt. Warto podkreślić, że punkty skupu złomu zajmują się nie tylko odzyskiwaniem, ale również przetwarzaniem oraz dalszą odsprzedażą surowców wtórnych. Najlepiej znaleźć punkt, które przedstawia jasne warunki wyceny oddawanych odpadów.

Wycena surowców

Rozwój internetu sprawił, że wiele firm przeniosło swoją działalność całkowicie do sieci. Jeśli chodzi o osoby prywatne to im więcej złomu się odda, tym więcej można zarobić. Należy pamiętać, że wycenianie surowców wtórnych ze względu na skład jest najbardziej uczciwe. Punkty skupu specjalizują się w odsprzedaży złomu danego rodzaju. To powoduje, że w tych punktach konkretne odpady dostępne są w atrakcyjnej cenie. Specjalizacja można dotyczyć również określonego pierwiastka. Miedź jest obecnie chyba najbardziej pożądana.