Jak wygodnie pokonać trasę z Wałczu do Samborska? – pks Wałcz

W niecałą godzinę przemieścisz się z Wałczu do Samborska, siedząc wygodnie w autokarze firmy pks Wałcz. Sprawdź zestawienie ulg, abyś miał świadomość, że w niektórych przypadkach możesz liczyć na bilet w obniżonej cenie.

W jakich stawkach są bilety pks Wałcz?

Niektóre osoby mogą liczyć na zniżki w cenach biletów jednorazowych, a ich stawki procentowe różnią się od siebie. Zależy to od statusu pasażera lub zajmowanego przez niego stanowiska służbowego. Na ulgi w opłatach za bilet mogą liczyć np. osoby niewidome, ich opiekunowie, małe dzieci, weterani wojenni, policjanci na służbie i in.

W niektórych przypadkach zniżka może wynieść nawet sto procent. Konkretna stawka za bilet ustalana jest także według trasy, którą pasażer zamierza przebyć. Bez względu na odległość trasy zawsze w autokarze jest przestrzeń, aby móc swobodnie siedzieć na fotelu bez ścisku i tłoku.

Co można zwiedzić w Samborsku?

Samborsk to mała miejscowość, w której warto zwiedzić kościół pw. Przemienienia Pańskiego. To bardzo ciekawa budowla, gdyż została wzniesiona z kamienia polnego. Z czerwonej cegły są tylko obramowania wnęk okiennych i drzwi. Ceglana jest również mała wieżyczka na dachu kościoła. Zabytek pochodzi z XIX wieku.

W upalne dni neoromański kościół daje przyjemny chłód ludziom, którzy do niego wstąpią. Jadąc do Sambosrka autokarem PKS Wałcz, również nie będziesz czuć upalnego lata, gdyż zadba o to klimatyzacja. Zimą natomiast zadba o Twój komfort w pekaesie włączone ogrzewanie.

Czy można wynająć pks w Wałczu na wycieczkę?

Grupowe wycieczki mogą liczyć na usługę indywidualnego wynajmu autokaru z firmy pks w Wałczu. Autobusami z tej firmy można jeździć po całym kraju, a także wybierać się nimi za granicę. W szczególności jest możliwość jazdy autokarami ekologicznymi. Dzięki temu bez przeszkód wjedziemy np. do Berlina, gdzie obowiązuje tzw. zielona strefa.

Pełny bak paliwa i sprawny pojazd to podstawa udanej podróży. Gdy na dodatek każdy wycieczkowicz siedzi wygodnie w wałczowskim pekaesie, ma dobry humor podczas całej jazdy. Niezawodna klimatyzacja latem i ogrzewanie w chłodne dni sprawią, że jazda będzie idealna.